Halı Yıkama Hakkında

           Atlas Halı Yıkama 1999 senesinden beri profesyonel anlamda halı yıkama hizmeti veren, bu sektördeki öncü firmalardan bir tanesidir. Gerek makine halısı gerekse en nadide antik halılara kadar bütün halı cinslerini yıkayabilen ekipmanlara sahip deneyimli bir halı yıkama kuruluşudur.

Firmamız:

hizmetleri vermektedir. Firmamızın öncelikli hedefi müşteri memnuniyetidir. Bu sebeple teslim edilen halıların öncelikle müşteri tarafından kontrol edilip daha sonra teslim alınması istenmektedir. Firmamız İstanbul Anadolu Yakasının hemen hemen her semtine ücretsiz servisiyle halı yıkama hizmeti vermektedir.

Atlas halı yıkama fabrikası tarafından sizler için sınırlı sayıda halı yıkama fabrikası tarafından sunulur. Bu destek müşteriler için bir çok açıdan avantaj sağlar. Öncelikle İstanbul’un yoğun trafiğinde halılarınızı fabrikaya ulaştırmak ya da halılarınızı fabrikadan teslim almak gibi bir probleminiz bu hizmet ile ortadan kaldırılır. Bununla birlikte, çalışanlarımız, size ait halıların sizin isminiz ile muhafaza edilebilmesi adına daha doğru bir yol ile çalışabilmek için, evlerinizi ziyaret ettiklerinde halılarınızın tek tek etiketleme işlemini gerçekleştirilirler. Dilerseniz halı yıkama aşamaları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

BİLMENİZ GEREKENLER

Ürüne Özel Deterjan ve Kimyasal

Halınızın tipine ve dokuma materyaline göre farklı şampuan/kimyasal bileşenler kullanarak halılarınızı temizler. %100 Hijyenik Temizlik

Halılarınız yıkama işlemine alınmadan önce halı içine işlemiş tozlardan arındırılır ve tam otomatik makineler ile halı tipine uygun fırçalar kullanılarak yıkanır. Yıkama işlemi sonrasında özel cihazlar ile ısıtılan kurutma odalarında 8-12 saat arasında tamamen kurutularak paketlenir. Atlas Halı Yıkama Fabrikası halılarınızı kesinlikle sokakta ya da güneş altında kurutmaz!

Hızlı Servis ve Teslimat

Atlas halı bünyesinde günlerce halılarınızın gelmesini beklemezsiniz. Atlas Halı Yıkama profesyonel halı yıkama hizmeti vermektedir. Atlas Halı Yıkama

Firmamız halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, halı kenarı overlok, ürüne özel deterjan ve kimyasal, %100 hijyenik temizlik, hızlı servis ve teslimat, İstanbul Anadolu Yakası halı yıkama hizmeti vermektedir. 

HALI YIKAMA SERVİS BÖLGELERİ