Yıkama Hizmetleri

Yıkama Hizmetlerimiz, HALI YIKAMA

Atlas Halı Yıkama, halılarınızı en modern yıkama teknolojisi ile yıkar, özel tasarlanmış hava almayan hijyenik kurutma odalarında 8-12 saat arasında kurutur ve hemen paketleyerek evinize tertemiz getirir. Siz de gerçek temizliğin ve ferahlığın keyfini yaşarsınız.

Açık alanlarda kurutulan halılarınız evinize daha kirli dönebilir! Açık alanlara asılan nemli halılar evinize temizlik ve ferahlık yerine hastalık getirir. Üzerinde hayvanların gezdiği, türlü türlü toz, bakteri ve mikropların yapıştığı halıların üzerinde yaşamak istemezsiniz! Halılarınızın sadece görünüş olarak değil, gerçekten temizlenmesi sağlığınız için büyük önem taşır. Dışarıda yıkanan ve özellikle dışarıda kurutulan halılara her türlü mikrop ve bakteri yapışarak hastalıklara davetiye çıkartır. Ayrıca halılarınız üzerinde kedi, köpek, kuş ve fare gibi sokak hayvanlarının gezmesi son derece olasıdır. Dışarıda kurutmanın bir başka zararı ise güneş ışınlarının halılarınızı soldurmasıdır.

Yıkama Hizmetlerimiz, KOLTUK YIKAMA

KOLTUKLARINIZI YERİNDE YIKIYORUZ! Atlas Halı Yıkama koltuklarınızı yerinde yıkıyor. Ev, otel, restaurant, fuar alanları ve tüm iş yerlerinizdeki koltuklarınızı yerinde yıkıyoruz. Koltuklarınız, çekyatlarınız, sandalyeleriniz… Atlas Halı Yıkama profesyonel kadrosu ile evinize, iş yerinize geliyor. Kaliteli deterjanlar, profesyonel makineler ile size ferah bir ortam sağlıyor. Yerinde koltuk temizliği için önceden randevu almanız gerekmektedir.

Yıkama Hizmetlerimiz, YORGAN YIKAMA

HUZURLU UYKU, MUTLU UYANIŞ! Yorgan, battaniye, çarşaf, yastık, tül ve perde. Yıkaması da zor, kurutması da… Evinize hem konfor hem de estetik getiren ev tekstili eşyalarınızda artık Atlas Halı Yıkama’yla tertemiz… Atlas Halı Yıkama, tüm ev tekstili ürünleri için ücretsiz servis olanağı ile kaliteli ve güvenilir hizmet sunuyor.

          İstanbul’da yorgan yıkama denildiği zaman ilk akla gelen firma olan Atlas Yorgan Yıkama sizlerin günlük hayatta kullanmış olduğunuz yorganlarınızı havalanması ve temizlenmesi gereken çeyizlik yorganlarınızı kaliteli deterjanlarla sanayi model yorgan yıkama makineleri ile kaliteli bir şekilde yıkamaktadır.

Yıkama Hizmetlerimiz, BATTANİYE YIKAMA

GÜVENİLİR DOKUNUŞLAR! Gelin Atlas Halı Yıkama ile battaniyelerimize güvenle dokunalım. Her türlü yorgan ve battaniyeleriniz Atlas halı yıkama fabrikamızda yer alan endüstriyel makinalarda yıkanmaktadır. Atlas halı yıkama fabrikası olarak İstanbul Anadolu Yakasında battaniye yıkama hizmeti de vermekteyiz.

Battaniye yıkama işlemi,  halı yıkama işlemi gibi yapılmamaktadır. Evlerde bu işlem yeterli derecede iyi sağlanamayacağı için evlerdeki makinelerden daha güçlü makinelerle yıkanmalıdır.

Yıkama Hizmetlerimiz, HALI KENARI OVERLOK

HALILARINIZI DAHA UZUN KULLANIN! Halılar zamanla kullanmaya bağlı olarak yıpranmaktadırlar. En kolay yıpranan kısımları ise saçaklarıdır. Dolayısıyla ilerleyen yıllarda saçakların tadilatı yada saçakların kesilerek overlok yapılması gerekmektedir. Halı overloğunda dikkat edilmesi gereken en büyük etken overloğun kalitesidir. Biz firma olarak çift iplikli misineli, biyeli overlok kullanmaktayız. Atlas Halı Yıkama olarak halı kenarı overlok hizmeti ve halı kenarı tadilat hizmeti vermekteyiz.

Yıkama Hizmetlerimiz, LEKE ÇIKARMA HİZMETLERİ

Leke, halı üzerindeki genellikle standart temizleme yöntemleriyle çıkarılamayan yabancı bir maddedir. Bu maddeler, halı ipliği tarafından “emilmiş” ve halı lifinin rengini değiştirmiş veya elyafa zarar vermiştir. Bu lekelerin çıkarılma şansı bilinçli müdahaleyle arttırılabilirken, bazılarının çıkarılması çok güç veya imkânsız olabilir. Derin lekeler halının arkasındaysa bunlar halı yıkama işleminden 1-2 gün sonra bile tekrar yüzeye çıkma eğilimi gösterirler.

Yukarıda bulunan hizmetlerimizden faydalanmak için ücretsiz servisimizden faydalanabilirsiniz. Aşağıdaki telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Telefon : 0541 632 1171

Telefon : 0216 443 2004