Battaniye Yıkama Hizmeti

BATTANİYE YIKAMA HİZMETİ

TEMİZ BATTANİYE YIKAMA İLE GÜVENİLİR DOKUNUŞLAR!

Gelin Atlas Halı Yıkama ile battaniyelerimize güvenle dokunalım. Her türlü yorgan ve battaniyeleriniz Atlas halı yıkama fabrikamızda yer alan endüstriyel makinalarda yıkanmaktadır. Atlas halı yıkama fabrikası olarak İstanbul Anadolu Yakasında battaniye yıkama hizmeti de vermekteyiz.

Battaniye yıkama işlemi,  halı yıkama işlemi gibi yapılmamaktadır. Evlerde bu işlem yeterli derecede iyi sağlanamayacağı için evlerdeki makinelerden daha güçlü makinelerle yıkanmalıdır.
Kullanmış olduğumuz yorgan ve battaniyedeki kir ve lekelerin, oluşan tozların giderilmesi üzerinde durulması gereken bir konudur. Günümüzde maalesef yorgan ve battaniyeleriniz birçok firma tarafından sağlıklı olmayan koşullarda halı yıkama işlemi gibi yapılmaktadır.
Öncelikle battaniyeler ön yıkama işlemine tabi tutulmaktadır. Bu sayede battaniyelerinizde bulunan kir, leke gibi yabancı maddeler yumuşamaktadır. Daha sonra yumuşak fırçalarla fırçalanarak yıkanan battaniyeleriniz yumuşatıcı verilerek sıkılır ve kurutma bölümümüze alınır. Kurutulmayan nemli derecede kalan elyaf yorgan, yün yorgan ve battaniyeleriniz zamanla koku yapmaya elverişli hale gelirler. İstanbul gibi nemi bol olan bir yerde buna çok dikkat edilmesi gerekmektedir.

Atlas Temizlik olarak biz her türlü battaniyenizi uygun işlemlerden geçirdikten sonra tamamen kurutup hijyenik olarak ambalajladıktan sonra ücretsiz servisimizle siz değerli müşterilerimize teslim etmekteyiz.

Güvenilir dokunuşlar için sizinleyiz! Saygılarımızla, Atlas Halı Yıkama.

Battaniye Yıkama hakkında detaylı bilgi için:

0216 443 2004, 0216 632 1171 ve 0541 632 1171 nolu telefonlarımızdan bizi arayın!

HİZMETLERİMİZ – BATTANİYE YIKAMA