Halı Yıkama Hizmeti

TEMİZ HALI YIKAMA İLE HALILARINIZLA SAĞLIKLI YAŞAMA MERHABA!

Atlas Halı Yıkama, halılarınızı en modern yıkama teknolojisi ile yıkar, özel tasarlanmış hava almayan hijyenik kurutma odalarında 8-12 saat arasında kurutur ve hemen paketleyerek evinize tertemiz getirir. Siz de gerçek temizliğin ve ferahlığın keyfini yaşarsınız.

Açık alanlarda kurutulan halılarınız evinize daha kirli dönebilir! Açık alanlara asılan nemli halılar evinize temizlik ve ferahlık yerine hastalık getirir. Üzerinde hayvanların gezdiği, türlü türlü toz, bakteri ve mikropların yapıştığı halıların üzerinde yaşamak istemezsiniz! Halılarınızın sadece görünüş olarak değil, gerçekten temizlenmesi sağlığınız için büyük önem taşır. Dışarıda yıkanan ve özellikle dışarıda kurutulan halılara her türlü mikrop ve bakteri yapışarak hastalıklara davetiye çıkartır. Ayrıca halılarınız üzerinde kedi, köpek, kuş ve fare gibi sokak hayvanlarının gezmesi son derece olasıdır. Dışarıda kurutmanın bir başka zararı ise güneş ışınlarının halılarınızı soldurmasıdır.

Günümüzde eline fırça, sabun alarak işinin ehli olmayan kimselere halınızı emanet etmeyin. Halıları yıkama profesyonellik gerektiren bir iştir. Yıkama işlemi sırasında yalnızca halıları yıkama şampuanı değil, her lekeye özel leke çıkarıcılar da kullanılır. Halı elyafı üzerinde kalıcı hale gelmeyen birçok leke, yıkama şampuanı ve leke çıkarıcı ürünler sayesinde halıdan tamamen çıkarılabilmektedir. Yıkama şampuanı olarak da bitki özlü kimyasal içermeyen yıkama şampuanları kullanmaktayız. Şampuan bir halının ne kadar temiz yıkandığının da göstergesidir.

Ayrıca İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye‘de hijyenik koşullardan taviz vermeden halılarınızı yıkayan firma olmaktan da mutluluk duymaktayız. Firmamız çalışanları halı yıkama, yerinde yıkama, koltuk yıkama gibi uzman operasyonlarda eğitim almış, tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Halılarınızı uzmanların yıkamaması temizliğin yanı sıra halılarınızın zarar uğramasına yol açabilir, firma personelimiz her anlamda tecrübeli ve işinde uzmandır.

Halılarınız en hijyenik şartlarda, antibakteriyel deterjanlar ile yıkanır ve dışarıya hiç çıkmadan özel tasarlanmış kurutma odalarında kurutularak evinize gerçek temizlik ve ferahlık getirir. Halılarınızın nasıl yıkandığını ve kurutulduğunu görmek istiyorsanız Halıları Yıkama ana sayfasındaki videolardan yararlanabilirsiniz.

Halı Yıkatma da DOĞRU SEÇİM, SAĞLIKLI YAŞAM! Saygılarımızla, Atlas Halı Yıkama.

Yıkayabildiğimiz Halı Tipleri

Kısa Tüylü Sentetik Makine Halıları, Uzun Tüylü Makine Halıları, Shaggy Tipi Halılar, Yün Makine Halıları, El Yapımı/Dokuma Halılar, Nepal ve Step Halılar, İpek/Deri ve Uzakdoğu Halıları ve Kilimler.

Halı Yıkatma hakkında detaylı bilgi için:

0216 443 2004, 0216 632 1171 ve 0541 632 1171 nolu telefonlarımızdan bizi arayın!