Yorgan Yıkama Hizmeti

HUZURLU UYKU, MUTLU UYANIŞ!

Yorgan, battaniye, çarşaf, yastık, tül ve perde. Yıkaması da zor, kurutması da… Evinize hem konfor hem de estetik getiren ev tekstili eşyalarınızda artık Atlas Halı Yıkama’yla tertemiz… Atlas Halı Yıkama, tüm ev tekstili ürünleri için ücretsiz servis olanağı ile kaliteli ve güvenilir hizmet sunuyor.

          İstanbul’da yorgan yıkama denildiği zaman ilk akla gelen firma olan Atlas Yorgan Yıkama sizlerin günlük hayatta kullanmış olduğunuz yorganlarınızı havalanması ve temizlenmesi gereken çeyizlik yorganlarınızı kaliteli deterjanlarla sanayi model yorgan yıkama makineleri ile kaliteli bir şekilde yıkamaktadır.

          Yorgan yıkama ve yorgan kurutma işlemi için vaktinizi boşa harcayıp kendinizi üzmeyin hijyenik yorgan yıkama için yorganlarınızı bizlere teslim edin gerisini düşünmeyin. Yorgan yıkama işlemi basit bir iş değildir. Kullanılan makina seçimi iyi yapılmalı çünkü hassas olan yorganlara iyi ve hassas yıkama yapan bir makina seçilmelidir. Kullanılan deterjanlarda çok önemlidir. İstanbul yorgan yıkama bu kriterlere uygun bir çalışma sistemiyle çalışmaktadır. Atlas Halı Yıkama, evlerinizde kullandığınız her türlü yorgan çeşidini ücretsiz servisimiz ile evinizden almaktadır ve fabrikamıza yıkanmak üzere götürmektedir.

          Yorganların temizleme işlemine başlamadan önce varsa çıkarılması zor lekeler için uygulama yapılır. Renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır. Daha sonra makineler kullanılarak yıkama işlemi yapılır.

          Atlas Yorgan Yıkama olarak yorganlarınızı sanayi tipi makinalarda yıkıyoruz. Evinizdeki çamaşır yıkama makinaları yıkama ağırlığı bakımından gücü düşük makinalardır. Atlas halı yıkama ekibi derki evde yorgan yıkama yapayım derken çamaşır makinanıza ciddi derecede zararlar verebilirsiniz.

          Yorganlarınız, halı yıkama aşamalarında olduğu gibi yıkama, durulama, kurutma ve kalite kontrol aşamalarından geçtikten sonra paketlenerek siz değerli müşterilerimize tamamen steril edilmiş bir şekilde teslim etmekteyiz. Atlas Halı Yıkama, geniş hizmet anlayışıyla beraber yorganlarınızın da yıkama işlemini en profesyonel ve kaliteli şekilde sizlere sunmaktadır. Kirlerden ve lekelerden arındırılan, tamamen steril hale getirilen yorganlarınızı hijyenin en çok arandığı yerlerden biri olan yataklarınızda gönül rahatlığıyla kullanabilmeniz sağlanmaktadır.

Biz sağlığınıza önem veriyoruz ya siz? Saygılarımızla, Atlas Halı Yıkama.

Yorgan Yıkama İşlemi hakkında detaylı bilgi için:

0216 443 2004, 0216 632 1171 ve 0541 632 1171 nolu telefonlarımızdan bizi arayın!