HALI YIKAMA ÜCRETSİZ SERVİS!

Atlas Halı Yıkama 1999 senesinden beri profesyonel anlamda halı yıkama hizmeti veren, bu sektördeki öncü firmalardan bir tanesidir. Gerek makine halısı gerekse en nadide antik halılara kadar bütün halı cinslerini yıkayabilen ekipmanlara sahip deneyimli bir halı yıkama kuruluşudur.

Firmamız:

  • Halı yıkama,
  • Koltuk yıkama,
  • Yorgan yıkama,
  • Battaniye yıkama,
  • Halı kenarı overlok,

hizmeti vermektedir. Firmamızın öncelikli hedefi müşteri memnuniyetidir. Bu sebeple teslim edilen halıların öncelikle müşteri tarafından kontrol edilip daha sonra teslim alınması istenmektedir. Firmamız İstanbul Anadolu Yakasının hemen hemen her semtine ücretsiz servisiyle halı yıkama hizmeti vermektedir.

Atlas halı yıkama fabrikası tarafından sizler için sınırlı sayıda halı yıkama fabrikası tarafından sunulur. Bu destek müşteriler için bir çok açıdan avantaj sağlar. Öncelikle İstanbul’un yoğun trafiğinde halılarınızı fabrikaya ulaştırmak ya da halılarınızı fabrikadan teslim almak gibi bir probleminiz bu hizmet ile ortadan kaldırılır. Bununla birlikte, çalışanlarımız, size ait halıların sizin isminiz ile muhafaza edilebilmesi adına daha doğru bir yol ile çalışabilmek için, evlerinizi ziyaret ettiklerinde halılarınızın tek tek etiketleme işlemini gerçekleştirilirler. Dilerseniz halı yıkama aşamaları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Anadolu yakasında hizmet veren firmamız aşağıda ismi yazılı ilçelerimize ücretsiz halı yıkama servis hizmeti vermektedir.

Halı Yıkama Ücretsiz Servis Bölgeleri

ATLAS HALI YIKAMA FABRİKASI

Sizi de aldatmamaları için halı yıkama siparişi vereceğiniz firmaların internet sitelerinde videoları izlerken muhakkak videonun o firmaya ait olduğundan emin olun.

Doğru firmayı bulabilmeniz açısından lütfen aşağıdaki maddelere dikkat ediniz :
  • Videoyu anlatan kişi o firmanın adını telaffuz ediyor mu?
  • Videoda makineye halı veren personelin üstünde firmaya ait iş elbisesi bulunuyor mu?
  • Makinelerin üstüne firmanın stickeri yapıştırılmış mı?
  • Halı yıkama makinesinin, toz alma makinesinin, kurutma makinesinin videoları mevcut mu?

Haksız kazanç elde eden firmalara fırsat vermeyelim. Yeterince ekipmanı olmayan, yerde halı yıkayan firmalar tabii ki fiyat olarak daha makul olacaklardır.